Co zapewniamy?

crown1

Wysoką jakość

Firma TIS zapewnia wysoką jakości, niezawodne i trwałe produkty wykorzystane przy realizacjach. Nieustannie skupiamy się na wymaganiach naszych Klientów podnosząc jakość oferowanych przez nas usług. Nasi oddani i wykwalifikowani pracownicy ze wszystkich działów i na każdym ze stanowisk współpracują ze sobą, aby w pełni zrealizować powyższy cel.

clock2

Terminowość

Terminowość to jedna z istotnych cech naszej firmy. Wszyscy wiemy, że w naszym kraju z terminowością przedsięwzięć budowlanych jest dosyć kiepsko. Jako przykład można podać chociażby budowę naszych rodzimych autostrad, które ciągną się w nieskończoność. My wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były wykonywane w określonym terminie przy zachowaniu najwyżej jakości.

clock2
designer-cup3

Szeroki wachlarz usług

Nasza firma posiada bardzo bogatą ofertę świadczonych usług. Jako generalny wykonawca zajmujemy się kompleksową realizację inwestycji budowlanych. Oferujemy m.in: instalacje wodno-kanalizacyjne, tynki maszynowe, wylewki maszynowe, szpachlowanie, malowanie, montaż płyt gipsowo-kartonowych, układanie glazury i terakoty, ocieplanie budynków.

bubble-heart4

Przystępne ceny

Przystępne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości? Tak, u nas to możliwe! Pomimo niskich cen nasze usługi nie ustępują jakością. Korzystamy z najlepszych gatunkowo materiałów wykończeniowych, a swoją pracę wykonujemy z należytą dokładnością. Nadal nie wierzysz? Zadzwoń lub napisz do nas i poproś o wycenę naszych usług, a przekonasz się sam!

bubble-heart4
wrenches5

Dom pod klucz

Określenie domy "pod klucz" budzi wśród niektórych klientów ciekawość i dodatkowe zapytania. Wykonanie przez firmę TIS budynku "pod klucz" oznacza kompletne wykończenie i oddanie go w stanie gotowym do użytku. Nasz Klient, otrzymując klucze dostaje budynek gotowy do zamieszkania, musi jedynie wstawić własne meble i powiesić firanki.

Budynek wykonany w tym standardzie posiada tynki wewnętrzne, ściany są pomalowane lub pokryte tapetami, podłogi wykończone glazurą lub panelami, elementy stolarki wewnętrznej i zewnętrznej są zamontowane, podobnie jak instalacje wewnętrzne oraz tzw. "biały montaż" w łazience i kuchni (umywalki, zlewy, wanny, prysznice).